Читачі сайту, звичайно, зауважили невідповідність між отриманим в реєстратора бланком Виписки з ЄДР та описаним на сторінці «Інформація з ЄДР». Це не помилка. Справа в тому, що Наказом Мінюсту затверджені нові зразки бланку, але старі залишаються діючими, і видаватимуться реєстраторами до повного їх використання. Тому не дивуйтесь, що у Вас Виписка на бланку одного зразка (жовтого кольору), а у Вашого колеги — іншого (фіолетового кольору). Просто по мірі повного використання бланків та замовлення нових, реєстраторам надходитимуть лише бланки нового зразка.

     В чому різниця? Головне — застосовуватиметься вже єдиний бланк як для Виписки, так і для Витягу чи Довідки з ЄДР. Відсутня голограма (і дуже правильно, враховуючи її вартість та кількість бланків, які щодня використовуються), але ступінь захисту все-ж дуже високий (включає захисні волокна, водяні знаки, мікротекст, флуоресценцію, антисканерну сітку). При цьому — вони вже не є бланками суворої звітності. Колір бланка, як написано у відповідному Наказі Мінюсту — лицьовий бік — світло-бузковий, зворотний бік — сіро-блакитний. Серія — дві літери у лівій верхній частині бланка, номер — шість цифр у правій верхній частині.

     І на самому бланку вже не пишеться, виписка це чи витяг, найменування інформації з ЄДР буде видаватись вже при друці реєстратором.

     Ось такі зміни (думаю — абсолютно правильні), які спрощують роботу реєстраторам і економлять державні кошти.